П`ятниця, 26.04.2024, 21:56 | Вітаю Вас Гість

ДЮСШ Тлумач

Головна » 2015 » Квітень » 20 » Стартували ігри другого коло ДЮФЛ області
09:10
Стартували ігри другого коло ДЮФЛ області

18.квітня на стадіоні "Колос" м. Тлумача відбувся  другий тур другого коло чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги Івано_франківської області між командами Тлумацьких ДЮСШ  "Колос" та відділу освіти. Першими на гру вийшли юні футболісти у вікові  категорії до 14 років. Зустіч проходили у цікавій спортивній боротьбі протягом двох періодів,лише на останіх хвилинах другого періоду комадна освітян тренера-викладача Павлюка М.Д. розібралася із захисниками свого суперника та перемогла з рахунком 1:0.

У віковій групі до 16 років команди грали на рівних тому лише обмінялися голами 1:1.

Аналізуючи побачене хочу сказати, що від туру  до туру  юні футболісти  відділень футболу ДЮСШ  під керівництво своїх тренерів-викладачів набувають досвіду  гри  та паказують свій рівень у обласнй першості.