Четвер, 08.12.2022, 19:04 | Вітаю Вас Гість

ДЮСШ Тлумач

футбол

футбол:

2013-2014н.р. на відділенні займаються 150 вихованців на базах Тлумацької ,Королівської
Обертинської ЗОШ 1-3ст.Бортниківского НВК,Тлумацької гімназії.
 
111-тур чемпіонату Івано_франківської області ДЮФЛ
 
 
 
 № Команда U14 І В Н П Мз Мп О
1 Тлумацька ДЮСШ в \о 4 2 1 0 5 3 7
2 Городенківська ДЮСШ 2 1 1 0 3 2 4
3 Івано-Франківська ДЮСШ №3 1 1 0 0 3 0 3
4 Надвірнянська ДЮСШ 2 1 0 1 4 2 3
5 Тисменицька ДЮСШ 2 1 0 1 4 3 3
6 Яремчанська ДЮСШ 3 0 1 2 2 6 1
7 Богородчанська ДЮСШ 3 0 1 2 2 7 1
 № Команда U-16  І В Н П Мз Мп О
1 Богородчанська ДЮСШ 3 3 0 0 10 1 9
2 Яремчанська ДЮСШ 3 2 1 0 7 1 7
3 Надвірнянська ДЮСШ 2 1 1 0 5 1 4
4 Івано-Франківська ДЮСШ №3 1 1 0 0 2 0 3
5 Тисменицька ДЮСШ 2 0 0 2 0 4 0
6 Городенківська ДЮСШ 2 0 0 2 0 6 0
7 Тлумацька ДЮСШ Колос 3 0 0 3 1 12 0

 

 

                                                                    Календар

                         Ігор чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги

                           Івано-Франківської області сезону 2013-2014рр.

                                                              ІІІ-тя ГРУПА

                                                              ІІ-ге КОЛО

    1.Івано-Франківська ДЮСШ №3 (стадіон «Металіст»)

    2.Тисменицька ДЮСШ (стадіон м.Тисмениця)

    3.Городенківська р-на ДЮСШ (стадіон м.Городенка)

    4.Тлумацька ДЮСШ (стадіон м. Тлумач)

    5.Надвірнянська ДЮСШ (стадіон м.Надвірна)

    6.Яремчанська ДЮСШ (стадіон м.Яремче)

    7.Богородчанська ДЮСШ (стадіон с.Підгір’я)

9 тур. 02 квітня (середа)

25. Тисменицька ДЮСШ-Івано-Франківска ДЮСШ №3 (початок о 15.00 год.)

9 тур.05 квітня (субота)

26.Городенківська ДЮСШ-Богородчанська ДЮСШ

27.Тлумацька ДЮСШ-Яремчанська ДЮСШ     0:2     0:0

Надвірнянська ДЮСШ-вихідна

10 тур. 09 квітня (середа)

28.Івано-Франківська ДЮСШ №3 –Городенківська ДЮСШ (початок о 15.00 год.)

10 тур. 12 квітня (субота)

29.Богородчанська ДЮСШ-Тлумацька ДЮСШ       2:4     4 : 0

30.Яремчанська ДЮСШ-Надвірнянська ДЮСШ  0:2   0:3

Тисменицька ДЮСШ-вихідна

11 тур. 15 квітня (вівторок)

31.Тлумацька ДЮСШ – Івано-франківська ДЮСШ №3 (початок о 15.00 год.)     0:4     0:4

11 тур. 26 квітня (субота)

32. Надвірнянська ДЮСШ-Богородчанська ДЮСШ

33.Городенківска ДЮСШ –Тисменицька ДЮСШ

Яремчанська ДЮСШ-вихідна

12 тур. 29 квітня (вівторок)

34. Івано-Франківська ДЮСШ №3-Надвірнянська ДЮСШ (початок о 15.00 год.)

12 тур. 03 травня (субота)

35.Тисменицька ДЮСШ-Тлумацька ДЮСШ

36.Богородчанська ДЮСШ-Яремчанська ДЮСШ

Городенківська ДЮСШ-вихідна

13 тур. 07 травня (середа)

37.Яремчанська ДЮСШ-Івано-Франківська ДЮСШ №3 (початок о 15.00 год.)

13 тур. 10 травня (субота)

38.Надвірнянська ДЮСШ-Тисменицька ДЮСШ

39.Тлумацька ДЮСШ-Городенківська ДЮСШ

Богородчанська ДЮСШ-вихідна

14 тур. 13 травня (вівторок)

40.Івано-Франківська ДЮСШ №3-Богородчанська ДЮСШ (початок о 15.00 год.)

14 тур. 17 травня (субота)

41.Тисменицька ДЮСШ-Яремчанська ДЮСШ

42.Городенківська ДЮСШ-Надвірнянська ДЮСШ

Тлумацька ДЮСШ-вихідна

Початок матчів о 11.00 год.

 

          Головний суддя змагань                                                           В.Луцький

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

вхід
календар
«  Грудень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
плеєр