Вівторок, 23.04.2024, 10:39 | Вітаю Вас Гість

ДЮСШ Тлумач

Головна » 2017 » Червень » 30 » Обласна олімпіада з пляжного волейболу
13:12
Обласна олімпіада з пляжного волейболу

23 червня  в м.Тлумач відбулися обласні змагання  з пляжного волейболу  серед  учнів загальноосвітніх закладів .Брали участь  у змаганях юнаки і дівчата (2004 р.н. і молодші).  Учасниками змагань були  команди міст та районів: Івано-Франківська, Тлумача, Надвірної, Калуша, Долини, Ясінська ЗОШ 1-3 ст., Отинійська ЗОШ 1-3 ст, Яківська ЗОШ 1-2 ст.

Перемогу серед дівчат здобула команда м.Надвірна, друге місце зайняла команда м.Івано-Франківськ, а третє- Вигодська ЗОШ 1-3 ст.                                                                        Серед юнаків здобула перемогу команда Вигодської ЗОШ 1-3 ст.,друге місце  зайняла  команда Ясенської ЗОШ 1-3 ст,  а третє- м.Івано-Франківськ.

Переможцям та призерам олімпіади були вручені кубки, грамоти та медалі  обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України