Середа, 24.04.2024, 08:06 | Вітаю Вас Гість

ДЮСШ Тлумач

Головна » 2016 » Травень » 24 » фінал ЗОШ 1-3ст.
08:11
фінал ЗОШ 1-3ст.

23 травня  фінальними змаганями з футболу завершився другий етап V Спортивних ігор школярів України в Тлумацькому районі 1999р.н і молодші. Серед  ЗОШ 1-2ст. переможцем стала футбольна команда із Живачівського НВК на другому місці Жуківська ЗОШ 1-2ст. третє місце зайняла команда із Надорожнянського НВК. Серед ЗОШ 1-3ст. перемогу святкувала команда із Обертинської ЗОШ 1-3ст.,на другому Бортниківський НВК,третє місце зайняла команда Петрівсьої ЗОШ 1-3ст.

За підсумками другого етапу (районних змагань) серед ЗОШ 1-3ст. перше місце у спортивного шкільного клубу Обертинської ЗОШ 1-3ст. на другому місці Тлумацької ЗОШ1-3ст.,на третьому Кутищенського НВК.

Серед ЗОШ 1-2ст. переможцями у комплексному заліку став шкільний спортивний клуб

Колінцівський НВК,на другому Підвербцівський НВК, на третьому Яківська ЗОШ 1-2ст.

Переглядів: 475 | Додав: 123 | Рейтинг: 0.0/0